Domov / Poradenstvo / Najnovšie trendy pre vaše vlasy / Profesionálna starostlivosť o vlasy s Essensity

Profesionálna starostlivosť o vlasy s Essensity

V našom salóne používame aj prírodné farby. Vo väčšine prípadov nie je potrebné použiť tie s amoniakom.

Essensity od Schwarzkopf je prvá permanentná bezamoniaková olejová farba s techonógiou Phytolipid, ktorá prináša:

  • skutočné výsledky farbenia
  • prirodzenú intenzitu
  • jedinečnú hebkosť

 

Farba Essensity používa prírodné ingrediencie tam, kde je to možné. Nahrádza syntetické ingrediencie obnoviteľnými zložkami prírodného pôvodu. Neobsahuje amoniak, silikóny, parabény, minerálne oleje, sulfáty a umelé vône.

Vlasy farbené farbou Essensity odporúčame ošetrovať so silno pôsobiacimi radami:

Color & Repair:

Obsahuje špecifické vyživujúce prírodné  a organické zložky. Poskytuje potrebnú starostlivosť farbeným, poškodeným a chemicky zaťažovaným vlasom vyžadujúcim regeneráciu do hĺbky.

essensity-color-repair

Šampón – šetrne čistí farbené vlasy. Zaisťuje dokonalú ochranu pred vyblednutím pre zlepšenú žiarivosť farby

Kondicionér – pôsobí proti strapateniu a obnovuje poškodené vlasy. Posilňuje povrch vlasu, aby obnovil žiarivosť a lesk farby, ktorú zároveň chráni pred vyblednutím

Intenzívna maska – chráni pred voľnými radikálmi a posilňuje vlas zvnútra. Dodáva hĺbkovú a intenzívnu regeneráciu, trvácnu ochranu pred vyblednutím, živosť farby a žiarivý zdravý lesk.

Intenzívne ochranné sérum – uhladzuje vlasové dĺžky a končeky, chráni pred teplom pri sušení a pred vonkajším poškodením.

 

Color & Moisture:

Obsahuje špecifické hydratačné prírodné a organické zložky. Poskytuje potrebnú starostlivosť farbeným, hrubým a suchým vlasom vyžadujúcim hydratáciu.

essensity-color-moisture

Šampón – hlboko zvlhčujúci šampón, ktorý utíši smäd suchých, hrubých vlasov. Zanecháva ich hebké a poddajné.

Kondicionér – prináša dennú hydratačnú starostlivosť na uhladenie a kontrolu nepoddajných, hrubých alebo krehkých vlasov. Zanecháva vlasy hebké na dotyk, lesklé a uhladené.

Sprejový kondicionér – obaľuje vlasy štítom na ochranu farby a viacrozmerný lesk. Ľahký vyživujúci sprej pôsobí proti strapateniu normálnych až suchých vlasov bez ich zaťaženia.

Intenzívna kúra – prináša prvotriednu starostlivosť na hydratovanie suchých, hrubých, krechkých a nepoddajných vlasov. Výdatná krémová starostlivosť obnovuje štruktúru a regeneruje vlasy zvnútra. Posilňuje ich vnútornú a vonkajšiu štruktúru.

 Všetky uvedené výrobky z rady Color & Repair a Color & Moisture si môžete zakúpiť aj v našom salóne.


Žiadny komentár

Pridaj komentár

Meno*

Email

Správa

Najnovšie články


Archív