Domov / Poradenstvo / Najnovšie trendy pre vaše vlasy / Staroslitvosť o vlasy v lete

Staroslitvosť o vlasy v lete

V lete sú naše vlasy vystavené priamemu slnku, či slanému moru viac ako inokedy v roku. Aby boli vaše vlasy krásne, lesklé a vyživené, doprajte im v lete kvalitnú starostlivosť s radou profesionálnych prípravkov BC Bonacoure – SUN Protect.

Vlasy vystavované poškodzujúcim vplyvom UV žiarenia, chlóru či soli zo slanej vody poznáte na prvý pohľad. Majú mdlú farbu a vyzerajú vyblednuto. Končeky sú rozštiepené a pri bežnej starostlivosti sa lámu. Prípravky radu BC SUN Protect im navracajú vlhkosť, zlepšujú poddajnosť a uľahčujú rozčesávanie.

V našom salóne si teraz môžete zakúpiť praktický cestovný balíček s touto kozmetikou. Takýto balíček ocení určite každá aktívna žena tráviaca dlhé letné dni aktivitami vonku.

bc-sun-protect-balicek

Cena balíčka je 17.90 €

Vlasy ošetrené prípravkami BC SUN Protect podmanivo voňajú a naviac obsahujú zlaté čiastočky, ktoré dodávajú účesu luxusný nádych. Kombinácia exkluzívnych prírpravkov poskytuje slnkom zaťaženým vlasom niekoľkonásobnú ochranu. Kombinuje totiž UV filter, vitamín E a technológie Amino Cell Rebuild s tahitským Mooï olejom.

S BC SUN Protect môžete hodiť starosti o vlasy doslova “za hlavu”. Kamarátky budú chodiť po rady, ako a vďaka čomu sa vám podarilo vlasy tak pekne skrotiť. A iba vy budete vedieť, že tajomstvo krásy a ochrany ukrývajú 4 flakóny, ktorých obsah posilní okrem vlasov aj vaše sebavedomie. Tak si ich účinok užite! :)


Žiadny komentár

Pridaj komentár

Meno*

Email

Správa

Najnovšie články


Archív