Domov / Úspechy / Boli sme pri tom / Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015

Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015

http://www.kadernictvoteam.sk/team-na-galaveceri-kadernik-roka-2015/#.VyDQqXreLoI

14. ročník súťaže o českého a slovenského Kaderníka roka sa po dvoch rokoch uskutočnil opäť v Prahe a náš Team bol pri tom.

Každý rok súťažia o túto cenu stovky kaderníkov vo Veľkej Británii, v Holandsku, Ázii, Austrálii, Nemecku či vo Francúzsku. Už po 14-ty krát sa ponúka vďaka Schwarzkopf Professional táto možnosť aj u nás, na Slovensku a v Českej republike.

Súťaž Kaderník roka alebo Czech and Slovak Hairdressing Awards je prestížnou a nezávislou kaderníckou súťažou, ktorej sa môže zúčastniť každý kaderník z Českej republiky a zo Slovenska, bez ohľadu na značku s ktorou pracuje. Súťaž má anonymný systém hodnotenia, ktorý prebieha na základe zaslaných fotografií.

Všetky súťažné kolekcie a jednotlivé fotografie sú označené iba anonymnými kódmi a medzinárodná porota tak hodnotí kadernícku prácu bez znalosti autora, ktorý kolekciu vytvoril

Tento rok sme sa súťaže nezúčastnili. Rozhodli sme sa však prísť na Galavečer, stretnúť sa s kaderníkmi a školiteľmi, ktorých stretávame počas roka a tiež pozrieť si nové trendy na rok 2016.

http://www.kadernictvoteam.sk/team-na-galaveceri-kadernik-roka-2015/#.VyDQqXreLoI


Žiadny komentár

Pridaj komentár

Meno*

Email

Správa

Najnovšie články


Archív